Výběrové řízení na pozici Expert/ka – odborný pracovník/ice pro výzkumy (HPP)

||Výběrové řízení na pozici Expert/ka – odborný pracovník/ice pro výzkumy (HPP)
Výběrové řízení na pozici Expert/ka – odborný pracovník/ice pro výzkumy (HPP)2019-08-21T16:41:49+02:00

Výběrové řízení na pozici Expert – odborný pracovník pro výzkumy – HPP

Úřad vlády ČR, Odbor (Agentura) pro sociální začleňování, vypisuje v rámci realizace individuálního projektu (projekt OPVVV) výběrová řízení na následující pozici:

Expert/ka – odborný pracovník/ice pro výzkumy (HPP) – zástup po dobu uvolnění k výkonu volené funkce (nejdéle však do ukončení projektu 30.4. 2022)

Pracovní náplň odborného pracovníka/ice:
• analytická práce s daty (čištění, třídění, kontrola úplnosti kvalitativních a kvantitativních dat)
• realizace terénních výzkumů ve spolupracujících obcích (zahrnuje mimo jiné studium dostupných dat a dokumentů, rozhovory se zástupci institucí a s obyvateli obcí, včetně obyvatel sociálně vyloučených lokalit)
• podíl na sběru dat v rámci výzkumů a evaluačních zpráv
• prezentace dat a výzkumných zjištění na pracovních skupinách
• spolupráce s dalšími výzkumníky, evaluátory, lokálními konzultanty při přípravě Místních plánů inkluze

Požadujeme:
• VŠ společensko-vědního zaměření,
• zkušenosti se sběrem a analýzou dat, zaměření na problematiku sociálního vyloučení/vzdělávací politiky výhodou
• znalost aktuálních trendů v oblasti sociálního začleňování a/nebo vzdělávání
• základní znalost organizace samosprávy a státní správy
• komunikační a prezentační dovednosti,
• flexibilitu, ochotu cestovat, učit se a zkoušet nové postupy

Nabízíme:
• pracovní poměr na HPP – zástup po dobu uvolnění k výkonu volené funkce (nejdéle však do ukončení projektu 30.4. 2022)
• práci v dynamickém a rozvíjejícím se kolektivu
• podíl na řešení klíčového společenského fenoménu
• odpovídající platové ohodnocení
• zázemí významné instituce veřejné správy
• pět týdnů dovolené, stravenky, Fond kulturních a sociálních potřeb
Pracoviště: Praha, ochota cestovat dle potřeby v rámci celé ČR
Strukturovaný životopis (max. 2 strany A4) a motivační dopis posílejte na adresu vopatova.marketa@vlada.czdo 21. 12. 2018
Kontaktní osoba: Markéta Vopatová

V záhlaví, prosíme, uveďte text „Přihláška do výběrového řízení na experta/ku – odborného pracovníka/ci pro výzkumy (HPP)“