Tvůrce grafického obsahu kampaně HateFree Culture (Dohoda o pracovní činnosti)

||Tvůrce grafického obsahu kampaně HateFree Culture (Dohoda o pracovní činnosti)
Tvůrce grafického obsahu kampaně HateFree Culture (Dohoda o pracovní činnosti)2020-02-10T16:52:05+01:00

Pracovní náplň odborného pracovníka/ice:
Grafické práce pro kampaň HateFree Culture. Tvorba plakátů, vizuálů, letáků, infografik a zejména grafických příspěvků pro sociální sítě projektu (na denní bázi). Do popisu práce nepatří jen exekutiva, ale také kreativní řešení a vymýšlení vizuálů kampaně. Součástí prcovní náplně bude také grafické řešení redesignu webových stránek www.hatefree.cz.

Požadujeme:
– SŠ / VŠ vzdělání v oboru (grafika, design, výtvarné umění, marketing)
– zkušenosti s prací na některé z kampaní jak v roli kreativce, tak grafika
– zkušenosti s tvorbou designu webových stránek
– flexibilitu, ochotu učit se a zkoušet nové postupy

Nabízíme:
– pracovní poměr na DPČ v rozsahu 20 hodin/týdně na dobu do 31. 12. 2023
– práci na největší národní kampani proti rasismu v Česku
– odpovídající platové ohodnocení
– zázemí významné instituce veřejné správy
– předpokládaný nástup od 1.3.2020

Pracoviště: dle dohody

Strukturovaný životopis a motivační dopis, zašlete také ve formátu PDF minimálně 5 vašich předchozích kreativních grafických návrhů (minimálně 2 z nich návrhy nebo realizace kampaní), dále minimálně 2 ukázky vašeho grafického designu webových stránek; posílejte nejpozději do 18.2.2020 na poštovní adresu:

Ministerstvo pro místní rozvoj

Odbor pro sociální začleňování
Staroměstské nám. 6
110 15 Praha 1

Na obálku uveďte: Přihláška do výběrového řízení na experta/ku – HateFree Zones leadera/yni (DPČ)“.

Nebo mailem na adresu: sekretariatasz@mmr.cz. Do záhlaví/předmětu mailu uveďte: Přihláška do výběrového řízení – Tvůrce grafického obsahu kampaně HateFree Culture (DPČ)“.