Odborný pracovník pro spolupráci s partnery 4 (DPČ)

||Odborný pracovník pro spolupráci s partnery 4 (DPČ)
Odborný pracovník pro spolupráci s partnery 4 (DPČ)2021-08-17T16:01:08+02:00

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, odbor pro sociální začleňování (Agentura), vypisuje v rámci realizace projektu „Agentura pro sociální začleňování jako inovační aktér politiky sociálního začleňování“, reg. č. CZ. 03. 3.X/0.0/0.0/15_018/0006191 výběrové řízení na pozici:

Pracovní náplň:

• Spolupráce na vyhodnocování veřejných politik v oblasti sociálního začleňování a předčasných odchodů ze vzdělávání v Karlovarském kraji
• Spolupráce na návrzích změn v těchto politikách na krajské úrovni
• Prezentace výsledků na pracovních jednáních a veřejných akcích
• Přenos informací mezi aktéry, identifikace dobrých praxí
• Spolupráce na výstupech projektu (analytické zprávy, metodika)

Požadujeme:

• Vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském stupni ve společenskovědních nebo ekonomických oborech
• Orientaci v oblasti sociálních a vzdělávacích politik
• Zkušenosti s koncepční nebo strategickou prací
• Kreativitu, pečlivost a smysl pro detail
• Schopnost práce v týmu
• Komunikační a prezentační dovednosti
• Proaktivitu a časovou flexibilitu

Nabízíme:

• Pracovní poměr na DPČ v rozsahu 80 hodin měsíčně do 31. 12. 2022
• Práci pro zajímavý inovační projekt v oblasti sociálního začleňování
• Odpovídající platové ohodnocení
• Zázemí významné instituce veřejné správy
• Možnost dalšího rozvoje a profesního vzdělávání
• Moderní kanceláře v Praze
• Předpokládaný nástup od října/listopadu 2021

Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte nejpozději do 30. 8. 2021 na e-mailovou adresu sekretariatasz@mmr.cz. Do záhlaví/předmětu e-mailu uveďte: „Přihláška do výběrového řízení – odborný pracovník pro spolupráci s partnery 4 (DPČ)“.