Odborný/á garant/ka kvantitativních analýz – klíčová aktivita KA 3 (DPP)

||Odborný/á garant/ka kvantitativních analýz – klíčová aktivita KA 3 (DPP)
Odborný/á garant/ka kvantitativních analýz – klíčová aktivita KA 3 (DPP)2021-02-23T18:46:24+01:00

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, odbor sociálního začleňování, vypisuje v rámci realizace projektu „Agentura pro sociální začleňování jako inovační aktér politiky sociálního začleňování“, reg. č.: CZ.03.3.X/0.0/0.0/15_018/0006191 výběrové řízení na pozici:

Pracovní náplň:

• odborně superviduje práci malého týmu datových analytiků v projektu zaměřeném na evidence-based tvorbu politik
• vyhledává a navrhuje metody analýzy dat v oblastech sociálního začleňování
• spolupracuje na tvorbě postupů pro efektivní správu a využívání dat
• poskytuje zpětnou vazbu k realizaci a výsledkům analýz a dalším výstupům projektu
• vystupuje na odborných akcích pořádaných v rámci projektu

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání
• praxi v oblasti kvantitativních výzkumných metod, vlastní publikační činnost
• zkušenosti se správou administrativních a statistických dat (agregovaných i individuálních)
• zkušenosti v oblasti sociální politiky a působení ve veřejné správě výhodou
• proaktivitu, časovou flexibilitu

Nabízíme:

• dohodu o provedení práce do ukončení projektu 31. 12. 2022
• práci pro zajímavý inovační projekt v oblasti sociálního začleňování
• odpovídající platové ohodnocení
• zázemí významné instituce veřejné správy
• nástup v průběhu dubna 2021 nebo dle dohody

Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte nejpozději do 8. 3. 2021 na e-mailovou adresu: sekretariatasz@mmr.cz.
Do záhlaví/předmětu e-mailu uveďte: „Přihláška do výběrového řízení – odborný garant kvantitativních analýz/klíčová aktivita KA 3 (DPP)“