Manažer/ka aktivity Multimediální vzdělávání (DPČ)

||Manažer/ka aktivity Multimediální vzdělávání (DPČ)
Manažer/ka aktivity Multimediální vzdělávání (DPČ)2021-03-17T12:11:28+01:00

Ministerstvo pro místní rozvoj, Odbor pro sociální začleňování hledá pracovníka/ici na pozici

Pracovník bude zařazen v rámci projektu Místo pro všechny – budování prostoru pro vzájemné soužití (LP-PDP4-001) na realizaci klíčové aktivity Multimediální vzdělávání (KA 03), jejímž cílem je vytvořit online multimediální prostředí, ve kterém se budou moci zájemci pohybovat samostatně nebo s dopomocí (školní aplikace) a budou mít příležitost kultivovat své postoje vůči ohroženým menšinám. Veřejnost bude moci využít komunikační infrastrukturu pro vedení diskuse s lidmi opačného názoru. V rámci projektu vznikne webová stránka a dvě interaktivní aplikace.

Pracovní náplň odborného pracovníka/ice:

– Zajištění realizace veřejné zakázky na dodávku on-line aplikace pro vedení diskuzí a webové aplikace mediální dílna, řízení a koordinace dodavatelů
– Příprava, organizace a realizace vzdělávacích seminářů pro učitele
– Zajištění vzniku metodiky krajských seminářů pro učitele
– Vytvoření a vedení lektorského týmu
– Správa webových stránek
– Řízení a případná koordinace vybraných dodavatelů

Požadujeme:

– SŠ/VŠ společensko-vědního zaměření nebo technického směru
– Zkušenosti z přípravy a realizace vzdělávacích programů pro pedagogy
– Zkušenosti se spoluprací se školami
– Zkušenosti z oblasti IT, s tvorbou a implementací on-line aplikací
– Manažerské dovednosti, zkušenosti s projektovým řízením
– Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
– Výhodou je zkušenost s lidskoprávními tématy

Další požadavky:

– Flexibilitu, ochotu cestovat, učit se a zkoušet nové postupy

Nabízíme:

– Pracovní poměr na DPČ v rozsahu 80 hodin měsíčně na dobu určitou do 31. 12. 2023
– Práci na největší národní kampani proti rasismu v Česku
– Odpovídající platové ohodnocení
– Zázemí významné instituce veřejné správy
– Práci převážně na home office s občasnými poradami v Praze
– Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání v dané oblasti

Pracoviště:

Celá ČR

Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte na adresu sekretariatasz@mmr.cz do 31. 3. 2021. V záhlaví, prosíme, uveďte text „Manažer/ka aktivity Multimediální vzdělávání (DPČ)“.