Konzultant pro didaktické a obsahové rozšíření portálu Mediální dílna (DPP)

||Konzultant pro didaktické a obsahové rozšíření portálu Mediální dílna (DPP)
Konzultant pro didaktické a obsahové rozšíření portálu Mediální dílna (DPP)2021-03-09T12:42:14+01:00

Ministerstvo pro místní rozvoj, Odbor pro sociální začleňování

hledá pracovníka/ici na pozici

Pracovník bude zařazen v rámci projektu Místo pro všechny – budování prostoru pro vzájemné soužití (LP-PDP4-001) na realizaci klíčové aktivity Multimediální vzdělávání (KA 03), jejímž cílem je vytvořit online multimediální prostředí, ve kterém se budou moci zájemci pohybovat samostatně nebo s dopomocí (školní aplikace) a budou mít příležitost kultivovat své postoje vůči ohroženým menšinám. Veřejnost bude moci využít komunikační infrastrukturu pro vedení diskuse s lidmi opačného názoru. V rámci projektu vznikne webová stránka a dvě interaktivní aplikace.

Pracovní náplň odborného pracovníka/ice:

– Zpracování technického řešení návrhu webu, aplikace mediální dílny a práci s ní na školách, návrhy pro grafické zpracování s ohledem na cílovou skupinu (žáci ZŠ, studenti SŠ)
– Zajištění realizace veřejné zakázky na dodávku on-line aplikace pro vedení diskuzí a webové aplikace mediální dílna (podklady pro zadávací řízení, podílení se na výběru dodavatele)
– Podpora pro nastavení kritérií pro výběr návrhů mediální dílny a webové stránky (kritéria pro hodnocení technického zpracování, realizovatelnosti, vhodnosti pro cílovou skupinu i úrovně grafického zpracování)
– Řízení a případná koordinace vybraných dodavatelů
– Správa webových stránek
– Koordinace tvorby metodiky využívané pro semináře realizované v krajích
– Poskytování konzultací při řešení konkrétních technických problémů při tvorbě online aplikace

Požadujeme:

– SŠ/VŠ společensko-vědního zaměření nebo technického směru
– Zkušenosti z oblasti IT, s tvorbou a implementací on-line aplikací
– Zkušenosti z přípravy a realizace vzdělávacích programů pro žáky (výhodou)

Další požadavky:

– Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
– Flexibilitu, ochotu cestovat, učit se a zkoušet nové postupy

Nabízíme:

– Pracovní poměr na DPP na dobu určitou do 31. 12. 2023 (300 hodin/rok)
– Práci na největší národní kampani proti rasismu v Česku
– Odpovídající platové ohodnocení (350 Kč/h)
– Zázemí významné instituce veřejné správy
– Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání v dané oblasti

Pracoviště:

Celá ČR

Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte na adresu sekretariatasz@mmr.cz do 18. 3. 2021. V záhlaví, prosíme, uveďte text „Konzultant pro didaktické a obsahové rozšíření portálu Mediální dílna (DPP)“.