Expert/ka – odborný pracovník/ice pro výzkumy (HPP)

||Expert/ka – odborný pracovník/ice pro výzkumy (HPP)
Expert/ka – odborný pracovník/ice pro výzkumy (HPP)2019-09-18T11:17:27+02:00

Úřad vlády ČR, Odbor (Agentura) pro sociální začleňování, vypisuje v rámci realizace individuálního projektu „Inkluzivní a kvalitní vzdělávání v územích se sociálně vyloučenými lokalitami“, financovaného z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, reg. č. projektu CZ.02.2.62/0.0/0.0/15_001/0000586, výběrové řízení na následující expertní pozici se zaměřením na vzdělávání:

Pracovní náplň odborného pracovníka/ice:

  • analytická práce s daty (čištění, třídění, kontrola úplnosti kvalitativních a kvantitativních dat);
  • realizace terénních výzkumů ve spolupracujících obcích (zahrnuje mimo jiné studium dostupných dat a dokumentů, rozhovory se zástupci institucí a s obyvateli obcí, včetně obyvatel sociálně vyloučených lokalit);
  • podíl na sběru dat v rámci výzkumů a evaluačních zpráv;
  • prezentace dat a výzkumných zjištění na pracovních skupinách;
  • spolupráce s dalšími výzkumníky, evaluátory, lokálními konzultanty při přípravě Strategických plánů sociálního začleňování.

Požadujeme:

  • VŠ společensko-vědního zaměření;
  • zkušenosti s analýzou dat, zaměření na problematiku sociálního vyloučení/vzdělávací politiky výhodou;
  • znalost aktuálních trendů v oblasti sociálního začleňování;
  • základní znalost organizace samosprávy a státní správy;
  • komunikační a prezentační dovednosti;
  • flexibilitu, ochotu cestovat, učit se a zkoušet nové postupy.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na HPP (nejdéle však do ukončení projektu 30.4, 2022);
  • práci v dynamickém a rozvíjejícím se kolektivu;
  • podíl na řešení klíčového společenského fenoménu;
  • odpovídající platové ohodnocení;
  • zázemí významné instituce veřejné správy;
  • pět týdnů dovolené, stravenky, Fond kulturních a sociálních potřeb.

Pracoviště: Praha, ochota cestovat dle potřeby v rámci celé ČR

Strukturovaný životopis (max. 2 strany A4) a motivační dopis posílejte na adresu potlukova.sabina@vlada.cz, do 15. 10. 2019.