Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Aktuality

VYHLÁŠENÍ VÝZVY PRO OBCE KE SPOLUPRÁCI V RÁMCI 7. VLNY KOORDINOVANÉHO PŘÍSTUPU: AKTUALIZOVANÁ VERZE METODIKY

Tisk E-mail

Praha, 3. 5. 2018 - V souvislosti s vydáním aktualizované verze Metodiky Koordinovaného přístupu k sociálně vyloučeným lokalitám (verze 5.0) dochází k vyhlášení Výzvy pro obce ke spolupráci v rámci 7. vlny Koordinovaného přístupu k sociálně vyloučeným lokalitám.

Aktualizovanou verzí Metodiky (5.0) se řídí spolupráce Agentury s městy, obcemi, svazky obcí a s obcemi zapojenými do MAS, které na základě přihlášky přistoupí ke spolupráci s Agenturou v rámci Koordinovaného přístupu k sociálně vyloučeným lokalitám (dále jen "KPSVL") v 7. vlně spolupráce v KPSVL, tedy v době od 4. 4. 2018.

Nově je umožněno přijetí aktualizované verze Metodiky (5.0) také obcím, které do Koordinovaného přístupu k sociálně vyloučeným lokalitám vstoupily v některé z předchozích vln spolupráce.
Podrobnější informace naleznete zde.

Agentura písemně vyrozumí zástupce obcí zapojených do KPSVL o možnosti přijetí aktualizované verze Metodiky a o změnách, které revidovaná Metodika KPSVL přináší; související podporu obcím poskytnou pracovníci regionálních center Agentury v rámci již navázané spolupráce.

Kontaktními pracovníky Agentury pro dotazy související s implementací Metodiky Koordinovaného přístupu k sociálně vyloučeným lokalitám jsou:

♦ metodička KPSVL (centrální pracoviště Agentury) - Jitka Jahodová ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript );

♦ metodici a metodičky lokálních intervencí Regionálních center Agentury:

  • RC Střed (pro kraje Středočeský, Liberecký, Jihočeský, Pardubický, Královéhradecký, Vysočina) - Ivana Hrubá ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), Pavel Pech ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )
  • RC Východ (kraje Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský) - Markéta Chkheidze ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), Lenka Navrátilová ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ),
  • RC Západ (kraje Karlovarský, Plzeňský, Ústecký) - Pavla Radová ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), Jakub Michal ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Přihlašte se k odběru novinek

Archiv aktualit ASZ
Inspirace

Napsali o nás


//]]>