Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Valašské Meziříčí

Tisk E-mail

Aktuality

O lokalitě

 • Lokální konzultantka: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

  Manažer/ka SPSZ: Alena Střítezská

  Město Valašské Meziříčí je součástí okresu Vsetín ve Zlínském kraji. Žije v něm přes 22 tisíc obyvatel a je významným dopravním uzlem v regionu. Ve spolupráci s Agenturou pro sociální začleňování je město od září 2017.

  Mezi priority této spolupráce patří zejména oblast vzdělávání, dále oblasti bydlení, bezpečnosti a prevence kriminality a v neposlední řadě také oblast sociálních služeb.

  V úvodní fázi spolupráce proběhne analýza podrobně mapující situaci ve městě, kterou se pak budou zabývat čtyři tematické pracovní skupiny. Ty na základě statistických dat a potřebnosti formulují návrhy opatření pro jednotlivé oblasti, které budou součástí strategického plánu sociálního začleňování na období 2018 až 2020. Ten by měl být zastupitelstvu představen v první polovině roku 2018. Ustavující setkání lokálního partnerství, ze kterého vzejdou tematické pracovní skupiny, by se mělo uskutečnit do konce roku 2017.

  Aktualizováno ke dni 18. 9. 2017

  Číst dále ...

Lokální partnerství

Tato sekce obsahuje stručný souhrn dosavadní činnosti lokálního partnerství a výčet všech jeho členů.

Číst dále …

Dokumenty

Sekce obsahuje všechny relevantní dokumenty týkající se dané lokality.

Číst dále …


Inspirace

 • Nebát se tančit

  Video o tom, jak romská dívka z mosteckého Chánova, díky podpoře svého okolí, dokončila SŠ a má v plánu přihlásit se na VŠ.…

  Číst dále ...

Napsali o nás


//]]>