Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Agentura pro sociální začleňování se zúčastnila vzdělávacího festivalu Eduspace

Brno, 19. – 20. 5. 2017 - Dva dny plné nových trendů ve vzdělávání, setkávání s předními českými i zahraničními experty, diskuzí, workshopů a bohatého doprovodného programu. To je multižánrový vzdělávací festival Eduspace. Klíčová témata ve vzdělávání se probírala v Brně 19. - 20. května a Agentura pro sociální začleňování byla u toho.

Uvedeno v Aktuality

Dobré praxe sociálního začleňování se představily na mezinárodní konferenci

Praha, 23. 3. 2017 – Na podporu sdílení fungujících opatření sociálního začleňování uspořádala Agentura pro sociální začleňování (ASZ) ve čtvrtek 23. 3. 2017 mezinárodní konferenci na téma Dobré praxe sociálního začleňování. Na akci představila síť dobrých praxí, kterou společně s obcemi a neziskovými organizacemi rozvíjí.

Uvedeno v Aktuality

Agentura pro sociální začleňování začala spolupracovat s Univerzitou Pardubice

Pardubice, 12. 4. 2017 – Ředitel Agentury pro sociální začleňování Radek Jiránek společně s děkanem Fakulty filozofické Univerzity Pardubice podepsali dne 12. dubna 2017 Memorandum o spolupráci. Memorandum představuje vzájemnou spolupráci při vytváření a realizaci politik sociálního začleňování.

Uvedeno v Aktuality

Konference otevřela odbornou debatu nad aktuálními výzvami sociálního bydlení

Praha, 14. 2. 2017 – Odborná konference k sociálnímu bydlení a jeho aktuálním výzvám představila praktické zkušenosti se zaváděním a rozvojem systémů sociálního bydlení v České republice. V Lichtenštejnském paláci v Praze ji dnes uspořádala Agentura pro sociální začleňování ve spolupráci s Armádou spásy ČR. 

Uvedeno v Aktuality

Vláda projednala plán úkolů v oblasti bydlení v sociálně vyloučených lokalitách

Praha, 16. 1. 2017 – Vláda se na svém jednání v pondělí 16. ledna 2017 věnovala problémům s bydlením v sociálně vyloučených lokalitách. Tématem byly především dluhy za služby. Někteří majitelé bytů mají vůči společenstvím vlastníků jednotek nebo družstvům dluhy za služby, přestože jsou jim tyto náklady hrazeny v dávkách na bydlení.

Uvedeno v Aktuality
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 12

Přihlašte se k odběru novinek

Archiv aktualit ASZ
Inspirace

Napsali o nás


//]]>