Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Aktuálně

Konec populismu při řešení situace v sociálně vyloučených lokalitách v Česku? Být to podle Litvínova a Mostu, pak ANO. Máme před sebou bez nadsázky příležitost, jak promyšleně a koncepčně vyřešit problémy lokalit, které jsou dlouhodobě považovány za jedny z nejproblematičtějších.
Agentura pro sociální začleňování v romských lokalitách zveřejnila 11. května 2010 zadávací dokumentace pro nadlimitní veřejné zakázky na služby zajišťující asistenci v lokálních partnerstvích.
Agentura pro sociální začleňování v romských lokalitách zveřejnila 11.května 2010 zadávací dokumentaci pro podlimitní veřejnou zakázku na zpracování situačních analýz v deseti nových lokalitách, kde začíná v tomto roce působit. Jsou jimi města: Obrnice, Bruntál, Toužim, Trmice, Jáchymov, Bílina, Havířov,…
Praha, 10. května 2010 – Z rozhodnutí vlády zůstane Agentura pro sociální začleňování v romských lokalitách součástí Úřadu vlády do konce roku 2012. Agentura funguje jako samostatný odbor Úřadu vlády již více než dva roky a podle původního záměru se…
V pondělí 10. května 2010 vláda přijala Zprávu o činnosti Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách v roce 2009. Zpráva na šestaosmdesáti stranách podrobně shrnuje činnost Agentury v jednotlivých lokalitách i na úrovni spolupráce s resorty státní správy.

Přihlašte se k odběru novinek

Archiv aktualit ASZ
Inspirace

Napsali o nás


//]]>