Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Aktuálně

Praha, 26. 7. 2016 – Dnes se ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier a členové Rady vlády pro záležitosti romské menšiny v Hrzánském paláci setkali s představiteli romské občanské společnosti a zástupci širší romské veřejnosti.
Praha, 20. 7. 2016 - Vláda dnes vzala na vědomí Výroční zprávu o činnosti Agentury pro sociální začleňování v roce 2015. Ta podrobně shrnuje výsledky práce Agentury v obcích a městech, v nichž pomáhá řešit zhoršenou sociální situaci jejich obyvatel.…
Praha, 13. 7. 2016 – Dnes od 12.30 hodin se na Úřadu vlády ČR ve Vladislavově ulici uskutečnilo jednání zástupců Agentury pro sociální začleňování a vedení města Vsetín. Předmětem jednání byla spolupráce v rámci Koordinovaného přístupu k sociálně vyloučeným lokalitám,…
Liberec, 11. 7. 2016 – Vládní Agentura pro sociální začleňování a Liberecký kraj potvrdily pokračování dosavadního partnerství Memorandem o spolupráci. Jeho aktualizovanou verzi podepsali ředitel Agentury Radek Jiránek a hejtman Libereckého kraje Martin Půta 11. července 2016.
Praha, 29. 6. 2016 - Odhalila to analýza, kterou nechala zpracovat Agentura pro sociální začleňování z gesce ministra Jiřího Dienstbiera. Ten ji společně s Radkem Jiránkem, ředitelem Agentury, představil na tiskové konferenci ve středu 29. června v budově Úřadu vlády ČR.

Přihlašte se k odběru novinek

Archiv aktualit ASZ
Inspirace

Napsali o nás


//]]>