Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Aktuálně

Praha, 5. 12. 2016 - Veřejný diskurz týkající se romské problematiky a jeho trendů začala před dvěma lety na internetu pro iniciativu HateFree Culture měřit společnost Yeseter. Ta o tom nyní podává zprávu ve své nové studii.
Praha, 28. 11. 2016 – Vláda na svém dnešním jednání schválila Akční plán strategie boje proti sociálnímu vyloučení na období 2016 – 2020. Ten v podobě 93 konkrétních opatření přináší řešení jednoho z nejpalčivějších sociálních problémů.
Kadaň, 28. 11. 2016 – Město Kadaň úspěšně řeší sociální problémy a chudobu svých obyvatel. Kadaň je již pátým rokem zapojena do spolupráce s vládní Agenturou pro sociální začleňování a právě díky této spolupráci se podařilo realizovat celou řadu projektů.…
Liberec, 25. 11. 2016 – V rámci včerejšího večerního jednání zastupitelů města byl schválen strategický plán sociálního začleňování. Jeho cílem je zintenzivněná a cílená pomoc lidem v nouzi. Město může čerpat finanční prostředky z evropských dotací. Plán je výsledkem spolupráce…
Chodov/Sokolov, 23. 11. 2016 - Ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier navštívil společně s Radkem Jiránkem, ředitelem Agentury pro sociální začleňování, zkraje týdne Karlovarský kraj. Jejich cesta tentokrát směřovala do Chodova a Sokolova.

Nový web

Nový web Agentury pro sociální začleňování se připravuje.

Přihlašte se k odběru novinek

Archiv aktualit ASZ
Inspirace

Napsali o nás


//]]>