Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Aktuality

Radio Wave: Živě z Litvínova o sociálním vyloučení

Tisk E-mail

V pátek 9. prosince od 13 do 17 hodin bude Radio Wave vysílat živě přímo z litvínovského sídliště Janov o tématu sociálního vyloučení a možnostech, jak jej řešit.


Vysílání je součástí charitativního projektu Radia Wave s názvem „Vidíme to jinak". Tato stanice každoročně věnuje dva z prosincových týdnů svého vysílání tématům spojeným se sociální oblastí. Jedním z témat, kterému se tento rok rozhodla věnovat, je problematika sociálního vyloučení.

Součástí odpoledního vysílání z Litvínova bude diskuze o současné situaci na sídlišti Janov více než dva roky poté, co zde proběhly střety mezi policisty a demonstrujícími krajně pravicovými radikály. V další části budou diskutovat ředitel Agentury pro sociální začleňování Martin Šimáček a starosta města pan Milan Šťovíček o tom, jaké aktivity ve prospěch sociálního začleňování město realizuje a jak probíhá spolupráce s vládní Agenturou. Dalšími tématy, kterým se vysílání bude věnovat, bude fungování systému prostupného bydlení v Litvínově a situace v oblasti vzdělávání dětí se sociálním znevýhodněním.

Související odkazy:

- Záznam odpoledního vysílání Radia Wave ze sídliště Janov - 9.12.2011  

Další pořady Radia Wave o sociálním vyloučení vysílané v rámci projektu Vidíme to jinak:

- Rentgen o sociálně vyloučených lokalitách (rozhovor s Ivanem Gabalem, 7.12.2011)
- Kudy ven z bludného kruhu sociálního vyloučení (rozhovor s Janem Černým, 5.12.2011)


Přihlašte se k odběru novinek

Archiv aktualit ASZ
Inspirace

Napsali o nás


//]]>